Aion Cz/Sk guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mrknete na tohle na radar dole a kliknete na odkaz

2 posters

Goto down

mrknete na tohle na radar dole a kliknete na odkaz Empty mrknete na tohle na radar dole a kliknete na odkaz

Příspěvek  Neznama Sun Jun 13, 2010 4:35 pm


Neznama

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 13. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

mrknete na tohle na radar dole a kliknete na odkaz Empty Re: mrknete na tohle na radar dole a kliknete na odkaz

Příspěvek  Anonymní Mon Jun 14, 2010 8:49 am

Ovšem tak to vypadá luxusně. Škoda že ty sety jsou zaměřený bonusama jenom na fire resist ale pořád je to luxus. Mylsím že se k němu skusíme dopracovat Razz Ještě navíc když už mám hotovej armorsmithing Wink

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

mrknete na tohle na radar dole a kliknete na odkaz Empty Re: mrknete na tohle na radar dole a kliknete na odkaz

Příspěvek  Typanka Mon Jun 14, 2010 2:35 pm

debbie napsal:Ovšem tak to vypadá luxusně. Škoda že ty sety jsou zaměřený bonusama jenom na fire resist ale pořád je to luxus. Mylsím že se k němu skusíme dopracovat Razz Ještě navíc když už mám hotovej armorsmithing Wink
ok beru te za slovo udelas mi celej ten set Very Happy
Typanka
Typanka
Admin

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 10. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

mrknete na tohle na radar dole a kliknete na odkaz Empty Re: mrknete na tohle na radar dole a kliknete na odkaz

Příspěvek  Anonymní Mon Jun 14, 2010 2:45 pm

neni problém Very Happy jen si sežeň matroš Razz

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

mrknete na tohle na radar dole a kliknete na odkaz Empty Re: mrknete na tohle na radar dole a kliknete na odkaz

Příspěvek  Typanka Mon Jun 14, 2010 4:08 pm

Typanka
Typanka
Admin

Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 10. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

mrknete na tohle na radar dole a kliknete na odkaz Empty Re: mrknete na tohle na radar dole a kliknete na odkaz

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru